Общинска администрация Ловеч / Република България

Община Ловеч

Официален уеб сайт

Администрация

  • Име:

    Корнелия Добрева Маринова

    Телефон:

    1235678

    Стая:

    15

    • Име:

      Цветан Борисов Георгиев

      Телефон:

      068 / 601 280

      Стая:

      208

      Email:

      [email protected]

       

    • Име:

      Ивелина Илиева Радевска

      Телефон:

      068 / 601 372

      Стая:

      216

      Email:

      [email protected]

       

    • Име:

      Венцислав Маринов Христов

      Телефон:

      068 / 603 202

      Стая:

      216

      Email:

      [email protected]

       

    • Име:

      Минчо Колев Петков

    • Име:

      Бонка Цветанова Вашева

      Длъжнст:

      Ръководител звено "Вътрешен одит"

      Име:

      Николай Иванов Атанасов

      Длъжнст:

      Вътрешен одитор

    • Име:

      Даниела Минкова Цанова

      Телефон:

      068/688255

      Стая:

      207

      Email:

      [email protected]

       

        • Име:

          Десислава Кънчева Иванова

          Длъжнст:

          Началник отдел

          Име:

          Надя Георгиева Станчева

          Длъжнст:

          Гл. експерт"Финанси и бюджет"

          Име:

          Ивайло Стефанов Иванов

          Длъжнст:

          Гл.експерт"Вътрешно фи- нансов контрол"

          Име:

          Пепа Юлиянова Вълкова

          Длъжнст:

          Гл.експерт"Финанси и бюджет"

          Име:

          Искра Дочева Цанкова

          Длъжнст:

          Гл. експерт"Капиталови разходи"

          Име:

          Данаил Вълов Петков

          Длъжнст:

          Гл.експерт" Икономически дейности"

        • Име:

          Иваничка Христова Иванова

          Длъжнст:

          Началник отдел

          Име:

          Илиян Иванов Стоянов

          Длъжнст:

          Гл. експерт"Общинска собственост"

          Име:

          Ценко Додев Карабов

          Длъжнст:

          Гл.експерт"Общинска собственост"

          Име:

          Таня Колева Иванова

          Длъжнст:

          Ст.експерт "Гори, селскост. политика и земеделие"

          Име:

          Митко Ангелов Митев

          Длъжнст:

          Ст.експерт"Гори, селскосто- панска политика и земеделие"

          Име:

          Юлия Евгениева Петрова

          Длъжнст:

          Мл.експерт"Общинска собственост"

          Име:

          Вергиния Иванова Чалова

          Длъжнст:

          Гл.специалист "Общински имоти"

          Име:

          Ваня Алексиева Пенчева

          Длъжнст:

          Гл.специалист "Жилищно настаняване"

          Име:

          Венелина Иванова Плугова

          Длъжнст:

          Гл.специалист "Общинска собст- веност и приватизация"

        • Име:

          Найден Николаев Вълчев

          Длъжнст:

          Началник отдел

          Име:

          Весела Генкова Стафунска

          Длъжнст:

          Юрисконсулт

          Име:

          Таня Михалева Иванова

          Длъжнст:

          Гл.експерт "Обществени поръчки"

          Име:

          Наталия Борисл.Методиева

          Длъжнст:

          Ст.експерт "Обществени поръчки"

          Име:

          Пламена Колева Попска

          Длъжнст:

          Мл.експерт "Обществени поръчки"

          Име:

          Христо Бончев Христов

          Длъжнст:

          Юрисконсулт

      • Име:

        инж.Тони Михайлов Паричев

        Длъжнст:

        Директор

        • Име:

          Румен Петров Ралчев

          Длъжнст:

          Началник отдел

          Име:

          Дарина Иванова Атанасова

          Длъжнст:

          Гл.експерт "АО и местно самоуправление"

          Име:

          Катя Николова Димитрова

          Длъжнст:

          Ст.експерт "Административно обслужване и деловодство"

          Име:

          Мария Тодорова Коларова

          Длъжнст:

          Ст.експерт "Административно обслужване и деловодство"

          Име:

          Павлина Иванова Шишкова

          Длъжнст:

          Ст.експерт "Административно обслужване и деловодство"

          Име:

          Миглена Валентинова Тодорова

          Длъжнст:

          Мл. експерт "Административно обслужване и деловодство"

          Име:

          Надя Николаева Стоянова

          Длъжнст:

          Мл. експерт "Административно обслужване и деловодство"

          Име:

          Невена Валериева Влаева

          Длъжнст:

          Мл. експерт "Административно обслужване и деловодство"

          Име:

          Иваничка Лазарова Иванова

          Длъжнст:

          Мл. експерт "Административно обслужване и деловодство"

          Име:

          Катя Ботева Николова

          Длъжнст:

          Гл. спец. "Административно обслужване и деловодство"

          Име:

          Галина Добрева Петрова

          Длъжнст:

          Гл. спец. "Административно обслужване и деловодство"

          Име:

          Тинка Великова Кочева

          Длъжнст:

          Гл. спец. "Административно обслужване, деловодство и архив"

        • Име:

          Стела Веселинова Дончева

          Длъжнст:

          Гл.експерт "Човешки ресурси"

          Име:

          Весела Рачева Тутекова

          Длъжнст:

          Гл. експерт "Човешки ресурси"

          Име:

          Севдалина Ангелова Сергеева

          Длъжнст:

          Гл. експерт "Човешки ресурси"

          Име:

          Ива Росенова Христова

          Длъжнст:

          Юрисконсулт

          Име:

          Пламена Петрова Чобанова

          Длъжнст:

          Юрисконсулт

          Име:

          Иваничка Вълчева Симеонова

          Длъжнст:

          Ст. експерт "Административно обслужване и деловодство"

          Име:

          Лидия Тодорова Илиева

          Длъжнст:

          Мл. експерт "Човешки ресурси"

        • Име:

          Елена Дончева Пиронкова

          Длъжнст:

          Началник отдел

          Име:

          Ирена Димитрова Минчева

          Длъжнст:

          Мл.експерт"Административно осигуряване на общинския съвет"

          Име:

          Румяна Христова Иванова

          Длъжнст:

          Мл.експерт"Административно осигуряване на общинския съвет"

        • Име:

          Николай Илиев Саев

          Длъжнст:

          Гл.експерт"ИОТИС

          Име:

          Бойко Цочев Славчев

          Длъжнст:

          Гл.експерт "Инф.осигуряване,техологии и инф.сигурност"

      • Име:

        инж.Николай Кръстев Стоянов

        Длъжнст:

        Директор

        • Име:

          Атанас Рачев Вълев

          Длъжнст:

          Гл.експерт"Контрол по строиелството"

          Име:

          Ерма Зашева Северинова

          Длъжнст:

          Гл.експерт" Контрол по строителството"

          Име:

          Ралица Маринова Маринова

          Длъжнст:

          Ст. експерт "Архитектура и градоустройство"

          Име:

          Величка Иванова Петрова

          Длъжнст:

          Гл.специалист "Инвестиционно проектиране"

          Име:

          Светла Димитрова Гъркова

          Длъжнст:

          Гл.специалист "Инвестиционно проектиране"

          Име:

          Юлка Николаева Иванова

          Длъжнст:

          Гл.специалист "Инвестиционно проектиране"

        • Име:

          Юлия Дончева Тотева

          Длъжнст:

          Гл. експерт "Устройствено планиране"

          Име:

          Иваничка Пенева Каменова

          Длъжнст:

          Гл. експерт "Регулация и вертикална планировка"

          Име:

          Петър Дамянов Маринов

          Длъжнст:

          Гл. експерт "Геодезия"

          Име:

          Мартин Станиславов Добревски

          Длъжнст:

          Ст. експерт "Геодезия"

          Име:

          Георги Митков Бочев

          Длъжнст:

          Ст. експерт "Зелена система"

          Име:

          Лилия Димитрова Любенова

          Длъжнст:

          Мл.експерт "Технически архив"

        • Име:

          Детелин Димитров Събев

          Длъжнст:

          Гл.експерт"Сгради и съоръжения"

          Име:

          Марин Иванов Симеонов

          Длъжнст:

          Гл.експерт"Техническа инфраструктура"

          Име:

          Георги Стефанов Нинов

          Длъжнст:

          Ст.експерт"Околна среда"

          Име:

          Деница Илиева Зоркова

          Длъжнст:

          Гл.експерт"Техническа инфраструктура"

          Име:

          Цветослав Стефанов Христов

          Длъжнст:

          Мл.експерт"Техническа инфраструктура"

          Име:

          Живко Стефанов Йорданов

          Длъжнст:

          Гл. специалист"Сгради и съоръжения"

          Име:

          Стела Димитрова Добрева

          Длъжнст:

          Гл. специалист"Техническа инфра- стуктура"

        • Име:

          Димитринка Николаева Дренска

          Длъжнст:

          Началник отдел

          Име:

          Пламен Митев Митев

          Длъжнст:

          Гл.експерт"Средно образование"

          Име:

          Геновева Стратева Иванова

          Длъжнст:

          Гл.експерт"Образователна интеграция и предуч.образ."

          Име:

          Доротея Иванова Динкова

          Длъжнст:

          Гл.експерт"Култура"

          Име:

          Данча Лазарова Пенчева

          Длъжнст:

          Гл. експерт"Културен туризъм"

          Име:

          Владимир Николаев Винев

          Длъжнст:

          Гл. експерт"Културно нас- ледство и култ.институти"

          Име:

          Евдокия Георгиева Попова

          Длъжнст:

          Гл.експерт "Туризъм"

          Име:

          Светлана Ванева Христова

          Длъжнст:

          Гл.експерт "Туристически маркетинг"

          Име:

          Станислав Валентинов Стойчев

          Длъжнст:

          Мл експерт"Рекламно-ту- ристически дейности"

          Име:

          Виолета Георгиева Петкова

          Длъжнст:

          Мл.експерт"Читалища, худ. самодейн. и вероизповед."

        • Име:

          Мая Маринова Василева

          Длъжнст:

          Началник отдел

          Име:

          Катя Маринова Колева

          Длъжнст:

          Гл. експерт"Медико-социални дейности"

          Име:

          Валерия Цветанова Баръмова

          Длъжнст:

          Гл. експерт "Методология и организация на социалните услуги"

          Име:

          Поля Иванова Георгиева

          Длъжнст:

          Гл. експерт "Стопански и финансов контрол"

          Име:

          Мариела Стефанова Николова

          Длъжнст:

          Гл. експерт "Младежки дейности и спорт"

          Име:

          Даниела Антонова Даскалова

          Длъжнст:

          Ст. експерт "Заетост и социално включване"

          Име:

          Даниела Нинова Данова

          Длъжнст:

          Секретар на МКБППМН

          Име:

          Надежда Красимирова Лазарова

          Длъжнст:

          Мл. експерт "Социални дейности"

          Име:

          Поля Мирославова Цанкова

          Длъжнст:

          Мл. експерт "Организация и контрол на храненето"

          Име:

          Грета Нешкова Райнова

          Длъжнст:

          Мл. експерт "Организация и контрол на храненето"

      • Име:

        Борислав Недков Иванов

        Длъжнст:

        Директор

        • Име:

          Мариета Мирославова Бахова

          Длъжнст:

          Началник отдел

        • Име:

          Даниела Димитрова Иванова

          Длъжнст:

          Началник отдел

          Име:

          Георги Богданов Братоев

          Длъжнст:

          Гл. експерт "Мониторинг и нередности"

          Име:

          Веселина Първанова Нановска

          Длъжнст:

          Гл. експерт "Мониторинг и устойчивост"

          Име:

          Диана Димитрова Вълкова

          Длъжнст:

          Гл. експерт "Финансово управление"

          Име:

          Кенан Ердинч Терзиев

          Длъжнст:

          Ст. експерт "Мониторинг"

          Име:

          Емил Ивайлов Методиев

          Длъжнст:

          Мл. експерт "Мониторинг и устойчивост"

      • Име:

        Христо Тотев Тотев

        Длъжнст:

        Директор

        Име:

        Мариан Василев Василев

        Длъжнст:

        Гл. експерт "Събиране, обез-печ., ревизии и контрол"

        Име:

        Веско Цанков Бренишки

        Длъжнст:

        Гл. експерт "Контрол неда-нъчни приходи"

        Име:

        Росица Павлинова Конова

        Длъжнст:

        Гл.експерт "Мест.приходи"

        Име:

        Зюлфие Ахмед Кара

        Длъжнст:

        Инспектор МДТ

        Име:

        Милтен Миков Чолаков

        Длъжнст:

        Инспектор МДТ

        Име:

        Поля Миткова Цанова

        Длъжнст:

        Ст. експерт"Събиране приходи по бюджета"

        Име:

        Наталия Тодорова Ангелова

        Длъжнст:

        Ст. счетоводител

        Име:

        Мирослава Цветанова Танова

        Длъжнст:

        Ст. счетоводител

        Име:

        Румяна Лалева Пенчева

        Длъжнст:

        Гл. инспектор МДТ

        Име:

        Здравко Йорданов Кунчев

        Длъжнст:

        Ст. инспектор МДТ

        Име:

        Мариета Найденова Дачева

        Длъжнст:

        Инспектор МДТ

        Име:

        Милена Димитрова Христова

        Длъжнст:

        Гл. специалист"Данъчни приходи"

        Име:

        Марияна Иванова Стоянова

        Длъжнст:

        Гл.специалист"Данъчни приходи"

        Име:

        Детелин Христофоров Димитров

        Длъжнст:

        Гл. специалист "Данъчни приходи"

      • Име:

        Стефка Любомирова Жечева

        Длъжнст:

        Началник отдел

        Име:

        Надя Светославова Венелинова

        Длъжнст:

        Мл.експерт "Международни културни и иконом.отношения"

        Име:

        Цветелина Павлинова Пелова

        Длъжнст:

        Юрисконсулт

      • Име:

        Мариан Петров Петракиев

        Длъжнст:

        Началник отдел

        Име:

        Даниела Станчева Кузманова

        Длъжнст:

        Гл. експерт "Контрол и сигурност"

        Име:

        Даниел Николаев Колев

        Длъжнст:

        Гл. експерт "Защита при бедствия и безопасност на движението"

        Име:

        Радослав Петков Йотов

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Людмил Иванов Лазаров

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Георги Маринов Димитров

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Веселин Николов Стоянов

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Пламен Петков Петков

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Иван Гечев Иванов

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Иван Христов Костадинов

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Емил Евтимов Иванов

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Благой Иванов Пешев

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Александър Огнянов Танков

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Николай Петров Илиев

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Йонко Георгиев Димитров

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Момчил Павлов Луловски

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Владимир Тошков Иванов

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Денислав Красимиров Петков

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Любчо Донев Коларов

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Андриян Михайлов Ангелов

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Любомир Петков Лалев

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Гергин Василев Пейчев

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Иван Стефанов Иванов

        Длъжнст:

        Специалист "Контрол и сигурност"

        Име:

        Валентина Иванова Ботева

        Длъжнст:

        Ст. инспектор "КСПОБ"

        Име:

        Димитър Иванов Димитров

        Длъжнст:

        Ст. инспектор "КСПОБ"

      • Име:

        Мая Радева Цанкова

        Длъжнст:

        Началник отдел

        Име:

        Венета Иванчова Цанова

        Длъжнст:

        Ст.експерт"Гражд.регистрация и админ.обслужване"

        Име:

        Ива Евгениева Гетова

        Длъжнст:

        Ст. експерт"Адм.обслужв.и гражданско състояние"

        Име:

        Соня Петкова Димитрова

        Длъжнст:

        Гл.специалист"Административно обслужване и гражд.състояние"

        Име:

        Ана Михайлова Маринова

        Длъжнст:

        Гл.специалист"Гражданска регистрация и админстративно обслужване"

        Име:

        Дарина Ангелова Димитрова

        Длъжнст:

        Гл.специалист АО Владиня

        Име:

        Поля Иванова Христова

        Длъжнст:

        Гл.специалист АО Горан

        Име:

        Генка Георгиева Митева

        Длъжнст:

        Гл.специалист АО Деветаки

        Име:

        Павлинка Стефанова Ичева

        Длъжнст:

        Гл.специалист АО Казачево

        Име:

        Олга Тодорова Кирова

        Длъжнст:

        Гл.специалист АО Дренов

        Име:

        Мая Иванова Влахова-Мичева

        Длъжнст:

        Гл.специалист АО Скобелево и Къкрина

        Име:

        Десислава Стефкова Венкова

        Длъжнст:

        Гл.специалист АО Умаревци

        Име:

        Петя Стоянова Ганева

        Длъжнст:

        Гл.специалист АО Пресяка

        Име:

        Веселка Йорданова Иванова

        Длъжнст:

        Гл.специалист АО Смочан

        Име:

        Ралица Йорданова Димитрова

        Длъжнст:

        Специалист АО Чавдарци

        Име:

        Юлия Мильова Мустафова

        Длъжнст:

        Гл.специалист АО Хлевене

      • Име:

        Дария Недкова Иванова

        Длъжнст:

        Началник отдел

        Име:

        Поля Трифонова Стойкова

        Длъжнст:

        Ст.счетоводител

        Име:

        Виргиния Ганчева Петрова

        Длъжнст:

        Ст.счетоводител

        Име:

        Иваничка Иванова Енчева

        Длъжнст:

        Ст.счетоводител

        Име:

        Миглена Радосл.Стефанова

        Длъжнст:

        Ст.счетоводител

        Име:

        Габриела Антонова Арсова

        Длъжнст:

        Счетоводител

        Име:

        Светлана Ст.Хубавенкова

        Длъжнст:

        Ст.счетоводител

        Име:

        Любомира Атанасова Величкова

        Длъжнст:

        Ст.счетоводител

        Име:

        Йордан Петков Гачевски

        Длъжнст:

        Ст.счетоводител

        Име:

        Петя Владимирова Александрова

        Длъжнст:

        Мл. експерт "Материално-техническа база"

        Име:

        Бисерка Илиева Христова

        Длъжнст:

        Ст.експерт "Касови операции" Касиер

        Име:

        Нели Борисова Чикова

        Длъжнст:

        Ст.експерт "Касови операции" Касиер