Малките полицаи на Ловеч бяха приети от кмета на града
700
Възпитаниците на Детското полицейско управление при СУ „Тодор Кирков“ в Ловеч бяха на гости на кмета на Община Ловеч Корнелия Маринова на 11 декември сутринта. В навечерието на Коледа те изненадаха кмета с ръчно изработени от тях сурвакници, както и със снимка в рамка от съвместната дейност. В кметския кабинет децата Александър Конов, Младен Александров, Паоло Скрипко, Иван Горанов, Вилислава…