Общинска администрация Ловеч / Република България

Център за услуги
и информация:

068/ 688 381
info@lovech.bg

Община Ловеч

Официален уеб сайт

ВИЖ КЪДЕ ЩЕ ИМА ПРЕКЪСВАНЕ НА ЕЛЕКТРОЗАХРАНВАНЕТО В ОБЩИНАТА

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 18 - 22 март 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В текста по-долу са посочени датата, периода, максималното времетраене, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

Община Ловеч  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./  На 23.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ловеч: I Кв. 2а, Източна Индустриална Зона, местност Велур, местност Синан Тепе, местност Стратеш, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С. Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, местност Горни Каменец, местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Горно Павликене: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, местност Майренец, местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Изворче: местност Горен Бабаковец

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Къкрина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С. Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил и Методий, Ловджийска, Марин П. Луканов, Мария Сиракова, местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Ловеч: Военно Поделение, местност Бабаковец, местност Клетища, местност Сливек, Южна Индустриална Зона

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Сливек: Александър Стамболийски, Васил Левски, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Напоителни системи, клон „Среден Дунав“ ЕАД

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч./ -  Прелом: Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С. Раковски, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст. Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С. Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К. Яворов, Радой П. Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 18.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Осъмска, Стефан Караджа, Цар Освободител

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Бачо Киро, Васил Героя, местност Бабаковец, Младост, Пано Рогозаров

На 19.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Владиня: Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, Тп №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Георги Кирков, Добри Стоянов, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Кованлъка, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, местност Извора, Митю Христов, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 19.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Алексей Куропаткин, България, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Райна Княгиня

На 19.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски, Георги С. Раковски, Двадесет и Втори Август, Дунав, Търговска, Цар Освободител

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил и Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол. Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Георги Филчев, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р. Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 20.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Освобождение

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч: Белия Път, Димитър Димов, Иван Вазов, Колю Фичето, Мерашки Път, Панайот Волов, Панайот Хитов, Хаджи Димитър, Централна

На 20.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Младост, Червен Бряг

На 21.03.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Дойренци: Гарова

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки: Беласица, Беляновец, Волов, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Инж. Павел Петров, Крайполе, Тодор Каблешков, Черна Река

На 21.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Прелом: Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С. Раковски, Иван Вазов, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Пролет, Стадион, Трети Март, Христо Ботев

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев, Братойска, Васил Левски, Волов, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, местност Горни Каменец, Орешковска, Осми Март, Пиронковска, Пирот, Родопи, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 22.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: България, Дунав, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Христо Ботев

На 22.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: България, Васил Йонков-Гложенеца, Никола Петков, Патриарх Евтимий, Свобода, Търговска